אודות מרכז הידע לנפגעי ייפוי כוח מתמשך

מרכז ידע לנפגעי ייפוי כוח מתמשך הוקם על ידי עו"ד ארז קרט על מנת לרכז את כל המידע שקיים על הכלי המשפטי החשוב שמהווה כיום את התחליף העיקרי לאפוטרופסות.
ייפוי כוח מתמשך הוא הסדר משפטי המאפשר לאדם לתכנן את עתידו, ולקבוע מי ירצה שינהל את ענייניו וכיצד, תוך אפשרות למתן הנחיות מקדימות למיופה הכוח שמונה.

ייפוי כוח המתמשך נכנס לתוקף כאשר הממנה אינו מסוגל לקבל עוד החלטות בשל מצבו הנפשי או השכלי. היתרונות הגלומים בייפוי כוח מתמשך רבים וטובים, אך לדאבוני ישנם גם סיכונים לא מעטים ותופעת הניצול לרעה קיימת גם בכלי משפטי חשוב זה.

חלק ניכר ממטרת מרכז הידע הוא להתריע מבעוד מועד ולהאיר את עיניהם של העוסקים בתחום או אלה שעומדים לחתום על ייפוי כוח המתמשך, על הסכנות והפגמים הקיימים בחוק.
וזאת נוכח העובדה כי ייפוי כוח מתמשך יכול לשמש כחרב פיפיות כנגד החותמים עליו או כנגד אחרים, הצבתי לעצמי כמטרה מרכזית להנחות את החותמים עליו כיצד עליהם לפעול על מנת להגן על עצמם ובכך לסכל ניסיונות של ניצול לרעה. 

עו”ד ארז קרט הינו הבעלים של משרד הבוטיק אשר רכש מוניטין וניסיון ולזכותו נזקפות הצלחות רבות בתחום דיני המשפחה והירושה.
עו”ד קרט מלווה את לקוחותיו בעת התמודדותם עם הליכים מורכבים מבחינה משפטית וקשים מבחינה רגשית, בסכסוכים, בהליכים משפטיים ובמשאים ומתנים. לעו”ד קרט ניסיון רב בניהול הליכי ליטיגציה מורכבים הן בבית-המשפט לענייני משפחה והן בבית-הדין הרבני, לצד הופעתו המרשימה והבטוחה בפני מגוון הרכבי שופטים, סייעו לרבים מלקוחותיו לצאת מהמערכה המשפטית כשידם על העליונה.
עו”ד ארז קרט אף מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, עיזבון והתנגדות לצוואות ומשמש סגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין.